Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Borne Sulinowo

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Bornem Sulinowie

ul. Lipowa 6
78-449 Borne Sulinowo

Wyjazd do „Pomeranii”

19 marca br, odbyła się wycieczka do Parku Rozrywki „Pomerania” w Dygowie, adresatami wydarzenia były dzieci biorące udział w projekcie „W rodzinie siła”, realizowanym jest przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie.

Wycieczka rozpoczęła się we wczesnych godzinach rannych. Trzydzieścioro czworo dzieci z Bornego Sulinowa i Łubowa wraz z opiekunami z wielkim entuzjazmem uczestniczyło w zorganizowanym wyjeździe. Na miejscu czekały na nich zajęcia plastyczne, a następnie niezapomniana zabawa w hali zabaw. Pod czujnym okiem animatora z Parku Rozrywki dzieci wykonały zajączki wielkanocne, które mogły zabrać ze sobą do domu.

Zabawy w hali zabaw w nie było końca. Dzieci korzystały ze wszystkich atrakcji m. in. ze zjeżdżalni, trampolin i basenów z kulkami. Wspólne zabawy trwały ponad trzy godziny. Po wszystkich aktywnościach na uczestników czekał pyszny obiad. Każde z dzieci otrzymało również kolorowy kalendarz ścienny.

Wycieczka przebiegła w przyjaznej, pełnej radości atmosferze. Wszyscy deklarowali chęć udziału w kolejnych takich spotkaniach.

Wyjazd do „Pomeranii” – to jedno z działań projektu pn. „W rodzinie siła!” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie.

Projekt pn. „W rodzinie siła!” RPZP.07.06.00-32-K024/20 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014–2020.

Logo Fundusze Europejskie, Flaga Polski, Logo Pomorze Zachodnie, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego